Облаштування стяжки підлоги з керамзитом

Одним з найпростіших варіантів вирівнювання статі в квартирі або приватному будинку є стяжка підлоги з керамзитом. Це екологічно чистий матеріал, що відрізняється легкою вагою, міцністю і прекрасними тепло-і звукоізоляційні характеристики. Керамзит виробляється в процесі випалу глини при екстремально високих температурах і є незамінним матеріалом, коли є необхідність в піднятті рівня підлоги. Керамзит купити в Києві можно на нашому сайті

У будівництві керамзит набув популярності завдяки таким якостям:

  • високого ступеня міцності;
  • паропроникності;
  • прекрасної теплоізоляції;
  • пожежної безпеки;
  • легкій вазі;
  • несхильність до впливу мікробіологічних та інших агресивних чинників.

У яких випадках необхідна стяжка з керамзитом?

Завдяки сипучості і перерахованим вище характеристикам керамзит для підлоги використовується для вирівнювання різких перепадів підстави і в випадках, коли висота заливається простору перевищує 15 см. Це пояснюється тим, що в багатоповерхових будинках плити перекриттів наділені певним запасом міцності, а тому додаткові навантаження від цементного розчину або готової суміші в великому обсязі можуть привести до передчасного руйнування структури плит. Також керамзит дозволяє істотно заощадити на дорогих будівельних сумішах для підлоги.

Особливості пристрою стяжки з керамзитом

Початковими операціями є підготовка покриття та встановлення маяків, сухий керамзит розсипається по всій площі основи. При вирівнюванні залишається 25 мм від поверхні майбутньої стяжки, рівність насипу перевіряється за допомогою рівня.

Наступний етап – поливання керамзитового шару так званим цементним молочком. В результаті такої обробки утворюється своєрідна плівка, що перешкоджає просідання насипної «подушки».

стяжки підлоги кермзітом

Облаштування стяжки передбачає заміс розчину в зазначених кількостях, його нанесення на підготовлену основу з керамзиту і вирівнювання. Також видаляються бульбашки повітря. Маяки можна видаляти після кількох днів, тоді ж закладаються і залишилися западини.

Такий спосіб влаштування стяжки підлоги з керамзитом підходить для всіх типів перекриттів, в тому числі і дерев’яних. За рахунок малої ваги і прекрасних експлуатаційних характеристик матеріалу підсумковий результат порадує високою якістю і довговічністю.

На нашому сайті яка ціна на щебінь в києві