Бутовий камінь купити в Києві

Бутовий камінь купити в КиєвіДля своїх клієнтів компанією сформовані найвигідніші умови цін і доставки бутового каменю в Києві та Київській області. При виконанні кожного окремого замовлення ми доводимо свою надійність і відповідальність перед клієнтами, пропонуючи стабільно постачання будівельних об’єктів необхідними насипними матеріалами. Поставки здійснюються власними одиницями автотранспорту місткістю від 5-ти до 30-ти тонн. Тому в залежності від необхідної кількості буту ми використовуємо відповідну техніку, клієнт не переплачує за невикористаний тоннаж.

При намір купити бут камінь в нашій компанії, клієнту забезпечується:

  • можливість підбору насипного матеріалу потрібної марки і фракції, в будь-якому обсязі;
  • кваліфікована консультаційна допомога у використанні буту в залежності від його фізико-хімічних властивостей;
  • прийнятна ціна матеріалу і вигідні умови доставки.

Крім цього, кожна надходить заявка розглядається нами в індивідуальному порядку, а камінь бутовий до Києва може бути доставлений прямо в день замовлення. Така опція стала доступною завдяки розвиненій мережі постачальників, з якими співпрацює компанія, і великим автопарку, що гарантує своєчасну доставку насипних матеріалів.

Як замовити бут з доставкою в Київ

Купити бутовий камінь з доставкою – простіше простого! Достатньо зателефонувати в нашу компанію по одному з вказаних номерів телефонів, і зв’язавшись з оператором безпосередньо оформити замовлення. Ще один спосіб – заповнення форми зворотного зв’язку на сайті компанії. У цьому випадку наш оператор сам зв’яжеться з вами для уточнення всіх необхідних деталей щодо замовлення. Також ви зможете отримати і іншу інформацію щодо продукції, що поставляється.

Розрахуємо вартість бутового каменю з доставкою до вас

Телефонуйте: (098) 191-07-96

Ціна бутового каменю в Києві

Способи оплати, ціна буту з доставкою

Після оформлення заявки на доставку бутового каменю, оплатити замовлення можна як в готівковій, так і безготівковій формі: безпосередньо при розвантаженні буту на об’єкті замовника або ж використовуючи спеціальну форму оплати на сайті за допомогою доступних банківських карт.

Бутовий камінь – особливості видобутку, використання, доставка

Дотсавка каменю бутуБутовий камінь це великі шматки гірських порід, розмір яких варіює від 20 до 70 см, а вага від 20-ти до 5-ти кілограм. Середня щільність породи становить 1800 кг/м 3. Матеріал використовується для закладки фундаментних підстав, стін будівель і промислових конструкцій, для зведення залізобетонних споруд масивного типу, для облаштування та ремонту автомобільних доріг. Бутовий камінь відрізняється неправильною формою, а за фізико-хімічними характеристиками він схожий зі звичайним гранітним щебенем. (тут ціна на щебінь в Київ)

Купити бутовий камінь в Києві можна в нашій компанії. Видобуток матеріалу здійснюється відкритим способом, з постачальниками укладені відповідні угоди. Таким чином, при відсутності посередників і зайвої тяганини з оформленням документів, ми доставляємо бут на об’єкти замовників швидко, за найкращою в місті і області ціною.

Переважними характеристиками бутового каменю є: висока міцність, морозостійкість, водостійкість і довговічність. Ці критерії і визначають раціональність використання матеріалу в якості базового матеріалу для важкі і складних конструкцій. Також бут відмінно обігрується в ландшафтному дизайні.

Можливо вам буде цікава ціна піску в Києві

Информация
product image
Рейтинг
5 based on 1 votes
Товар
Бутовий камінь
Цена
UAH 150
Доступность продукта
Pre-Order Only