Керамзит купити в Києві з доставкою

Керамзит купити в КиєвіКупити керамзит в Києві і області можна замовивши в нашій компанією, безпосередньо в день оформлення заявки. Завдяки тому, що ми працюємо без посередників і маємо власну автотранспортну базу, ціна керамзиту для підлоги є однією з найнижчих серед аналогічних пропозицій в області.

Якість і відповідність цього нерудної матеріалу чинним стандартам якості і екологічної безпеки гарантується. А клієнт отримує можливість істотно заощадити свій час і кошти завдяки злагодженій процесу обслуговування: оформлення всіх необхідних паперів і відвантаження керамзиту в автомобілі місткістю від 5т до 30т здійснюються нашими фахівцями відразу ж після реєстрації та обробки заявки від клієнта.


Замовити керамзит з доставкою навалом в Києві та Київській області можна наступних видів:

  • Керамзитовий пісок – з фракцією до 5-10 мм;
  • Керамзит – з фракцією – 10-20 мм;
  • Керамзіт- з фракцією 20-40 мм.

Як замовити керамзит в Києві

Для того, щоб замовити керамзит з доставкою навалом в Києві та Київській області, достатньо зателефонувати на один із зазначених телефонних номерів або заповнити форму зворотного зв’язку. Фахівець компанії зв’яжеться з вами в будь-який зручний для вас час, надати всю необхідну інформацію щодо даного продукту і обговорить деталі доставки: обсяг необхідного матеріалу, час і місце доставки, контактні дані замовника.

Розрахуємо вартість керамзиту з доставкою до вас прямо зараз

Телефонуйте: (098) 191-07-96

Доставка керамзиту по Києву та Київській області

Купити керамзит в Києві навалом можна замовивши в нашій компанії. Клієнту гарантується швидка доставка і найкращі цінові пропозиції.

Способи оплати за доставку керамзиту

Оплатити доставку при покупці керамзиту можна будь-яким зручним способом – доступна готівкова і безготівкова форма оплати. За рахунок цього клієнтові не потрібно втрачати дорогоцінний час на простий в чергу, щоб заплатити за покупку. Оплату можна здійснити безпосередньо в момент доставки і розвантаження нерудної матеріалу на будівельному об’єкті або ж скористатися банківською картою на сайті компанії. Безпека і збереження інформації про дані клієнта гарантуються.

Керамзит – це вид сипучого будівельного і ізоляційного матеріалу, що зовні нагадує пористі гранули збільшених розмірів з гладкими краями.

Як формується ціна керамзиту

Величезний досвід роботи і багаторічна присутність на ринку дозволили нашої компанії створити прозору цінову політику. Ціна керамзиту з доставкою навалом складається з обсягу оформляється клієнтом закупівлі, відстані до кінцевого місця призначення і місткості транспортного засобу, який використовується для доставки. Спочатку сформована вартість не змінюється, не нараховується ніяких додаткових комісій.

До нас вигідно звернутися бо:

  • ми оперативно розглядаємо і виконуємо заявки на будь-який обсяг поставок;
  • дотримуємося поставлені терміни;
  • пропонуємо найкращі ціна на керамзит в Києві і області;
  • стверджуємо найкоротші маршрути доставки.

Таким чином, замовляючи доставку керамзиту в нашій компанії, ви заощадите свій час і гроші. Про організацію всього процесу подбають наші фахівці.

Також на нашому сайті можна купити щебінь в Києві

Характеристики та призначення керамзиту

В якості сировини для виробництва керамзиту для підлоги використовується глина, яка після випалу при високих температурах набуває пористої структури. Така структура формується в результаті виділення газів в процесі термічної обробки. Гранули можуть досягати розміру в 40 мм. Матеріал відрізняється високими параметрами міцності, здатний витримувати істотні механічні та вагові навантаження.

Керамзит під стяжку підлоги
Утеплення керамзитом перекриття
керамзит для утеплення даху

Також переважної характеристикою керамзиту, купити в Києві який можна замовивши в нашій компанії, визнана здатність абсорбування вологи і її повільна віддача в зовнішнє середовище. Завдяки цьому, матеріал знайшов широке застосування в будівництві, як заповнювач легких бетонів, утеплювача або засипання під фундаментне підставу, і в рослинництві – як прошарок, що утримує оптимальний рівень вологості грунту.

Информация
product image
Рейтинг
5 based on 1 votes
Товар
Керамзит
Цена
UAH 980
Доступность продукта
Pre-Order Only