Річковий пісок купити в Києві

Річковий пісок купити в КиєвіГоловний компонент будівельних розчинів – пісок річковий. Купити в Києві пропонується в нашій компанії. Доставка сипучих матеріалів здійснюється автомобілями від 5т до 30т, насипом. Ціна річкового піску залежить від замовленого обсягу і дальності доставки.


Середня ціна річкового піску з доставкою по Києву і області

Тоннаж авто Ціна за 1 т.
от 10 – 20 т. 240 грн./т.
от 20 – 30 т. 200 грн./т.
от 30 т. 180 грн./т.

Вартість наведена для орієнтування і може незначно зміняться як в більшу так і в меншу сторону, залежить від тоннажу і місця доставки.

Такий спосіб покупки найбільш вигідний бо:

  • ми готові доставити на об’єкт замовника будь-який обсяг сипучих матеріалів;
  • співпрацюємо, як з великими агентами і підприємствами, так і з приватними будівельниками;
  • використовуємо ретельно відпрацьовані схеми поставок;
  • безпосередньо взаємодіємо з постачальниками;
  • застосовуємо гнучку цінову політику для оптових і постійних клієнтів;
  • забезпечуємо найкращі умови для довготривалої співпраці.

Доставка річкового піску в Києві і Київській області здійснюється з дотриманням обумовлених термінів і замовленого обсягу.

Як можна замовити річковий пісок з доставкою, способи оплати

Купити пісок в Києві дуже просто – наша компанія надає для цього всі необхідні інструменти. Щоб замовити матеріал з доставкою на будівельний об’єкт, достатньо зателефонувати на один з номерів телефону, представлених на сайті компанії. Також можна заповнити форму зворотного зв’язку. Наш оператор зв’яжеться з вами і уточнить всі деталі: обсяг необхідного матеріалу, адресу доставки, контакти замовника.

Розрахуємо вартість річкового піску з доставкою до вас

Телефонуйте: 067 210-92-98

Доставка річкового піску по Києву та Київській області

Доставка річкового піску здійснюється автомобілями від 5т до 30т, насипом

Форми оплати

Додатковою перевагою співпраці з нашою компанією є зручні способи оплати за покупку. Клієнт може оплатити замовлення річкового піску готівкою, безпосередньо при доставці матеріалу на об’єкт, або за допомогою безготівкової форми оплати – за допомогою банківської карти. Безпека угоди гарантується.

Також в нас можно купити щебінь в Києві з доставкою, або узнати ціну на відсів

Як розраховується ціна на доставку річкового піску по Києву та Київській області

Завдяки наявності великої автомобільного парку і сучасному технічному оснащенню, наша компанія пропонує найкращі ціни на пісок в Києві і області. Вартість матеріалу розраховується з урахуванням замовленого обсягу, відстані до кінцевого пункту призначення і використовуваного кошти для транспортування.

Ми гарантуємо високу якість поставлених сипучих матеріалів і швидке виконання замовлень, що поступають. Оперативність доставки забезпечується за рахунок оптимального підбору транспортного засобу потрібної місткості і серйозного підходу наших фахівців до виконання кожного окремого замовлення.

 

Вивантаження річкового піскуРічковий пісок – це категорія сипучого нерудної матеріалу, що добувається з русел річок і використовуваний в різних будівельних галузях. Він входить в базовий склад різних будівельних розчинів: для закладки фундаментів багатоповерхових будівель, облаштування капітальних стін і перекриттів, кладок і бетонних розчинів. Також річковий пісок застосовується для укладання базового шару для автомобільних доріг і злітних смуг аеродрому.

Технологія видобутку цього сипучого матеріалу полягає в застосуванні гідромеханічного способу, який передбачає використання гідравлічного молота. Розмита піщана маса всмоктується по трубах механізму і прямує до місця складування. Пісок швидко сохне, так як вода стікає природним чином.

Информация
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Рейтинг
5 based on 1 votes
Товар
Річковий пісок
Цена
UAH 180
Доступность продукта
Pre-Order Only