Річковий пісок купити в Києві

Песок купить КиевГоловний компонент будівельних розчинів – пісок річковий. Купити в Києві пропонується в нашій компанії. Доставка сипучих матеріалів здійснюється автомобілями від 5т до 30т, насипом. Ціна піску залежить від замовленого обсягу і дальності доставки.

Стрімке зростання і розвиток будівельного ринку та технологій виробництва визначило і підвищення попиту на найбільш популярні сипучі матеріали природного походження, найбільш затребуваним з яких є річковий пісок. Купити в Києві з доставкою пропонує наша компанія. Ми працюємо без посередників, а тому своїм клієнтам пропонуємо найкращу вартість піску. Переконатися в цьому ви можете, відкривши каталог нашого інтернет-магазину або зв’язавшись з менеджером нашої компанії по телефону.

Видобуток річкового піску

Необхідність замовити пісок річковий в Києві виникає при будь-яких масштабних будівельних і дорожніх роботах, облаштуванні територій і майданчиків, приготуванні спеціалізованих сумішей. Для видобутку піску використовується земснаряд, оснащений насосами і спеціальними ситами для відсіювання піску. Весь процес вимагає максимального залучення робочої сили і спеціалізованої техніки. У підсумку цей нюанс також впливає на вартість піску з доставкою. Однак у нас ви можете купити пісок в Києві за найкращою ціною від 5 тонн. Сипучий матеріал, що пройшов очищення і сушку, доставляється баржами і складується на складській території компанії або транспортується відразу на об’єкт замовника.

Продаж річкового піску нашою компанією здійснюється з дотриманням всіх правил безпеки, а також з наданням на вимогу паспорта і сертифіката якості цього сипучого матеріалу. Якщо ви вирішили купити пісок оптом, ви можете розраховувати на істотні знижки на сам матеріал або його доставку.

Різновиди річкового піску

У нашому інтернет-магазині купити річковий пісок з доставкою в Києві можна в наступних варіаціях:

 1. Крупний пісок (розмір часток понад 2,5 мм) – його видобуток здійснюється з гірських порід шляхом розколу і дроблення каменів;
 2. Середній пісок (розмір часток 2-2,5 мм) – буває жовтого або сірого відтінків, в складі переважають піщинки середніх розмірів, без будь-яких сторонніх домішок; видобувається середній пісок з дна річок і водойм;
 3. Дрібнозернистий пісок (розмір зерен менше 2 мм) – його видобуток проводиться переважно в руслах пересохлих річок, матеріал ідеально підходить для використання в обробних роботах.

Особливості матеріалу, застосування

Перед тим, як купити пісок річковий в Києві з доставкою, важливо ознайомитися з його основними характеристиками і особливостями використання, які визначаються, як правило, складом сипучого матеріалу. Всю необхідну інформацію і підтверджує якість документацію на річковий пісок вам нададуть фахівці нашої компанії.

Перед тим, як купити пісок річковий в Києві з доставкою, важливо ознайомитися з його основними характеристиками і особливостями використання, які визначаються, як правило, складом сипучого матеріалу. Всю необхідну інформацію і підтверджує якість документацію на річковий пісок вам нададуть фахівці нашої компанії.

Таким чином, необхідність купити пісок річковий в місті Київ може виникнути, якщо ви запланували такі види робіт:

 • будівництво житлового або нежитлового будинку;
 • заливка / облаштування фундаменту, формування подушок під основу інших конструкцій;
 • виробництво бетону;
 • приготування спеціалізованих сухих сумішей;
 • облаштування територій, ландшафтний дизайн;
 • укладка доріг, тротуарів і пішохідних доріжок;
 • виготовлення асфальтобетонної суміші;
 • штукатурка стін, внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи;
 • виробництво стяжки для підлоги;
 • засипка комунікаційних систем;
 • облаштування ізоляційного і гідротехнічного шарів;
 • дренажний будівництво;
 • посипання автодоріг та тротуарів, використання в якості Антиожеледний матеріалу;
 • скляна промисловість.

Щоб замовити доставку річкового піску, використовуйте онлайн-форму на сайті нашої компанії. Процес транспортування організовується нашими фахівцями на вищому професійному рівні, при цьому ціна піску річкового вигідно відрізняється від аналогічних пропозицій в Києві і області. У цьому ви зможете переконатися самі, зв’язавшись з нами по телефону або ознайомившись з нашими офертами на сайті компанії.


Ціна піску з доставкою в Києві та області

Тоннаж авто Цена за 1 т.
от 10 – 20 т. 240 грн./т.
от 20 – 30 т. 200 грн./т.
от 30 т. 180 грн./т.

Вартість наведена для орієнтування і може незначно зміняться як в більшу так і в меншу сторону, залежить від тоннажу і місця доставки.

Такий спосіб покупки найбільш вигідний тому що:

 • ми готові доставити на об’єкт замовника будь-який обсяг сипучих матеріалів;
 • співпрацюємо, як з великими агентами і підприємствами, так і з приватними будівельниками;
 • використовуємо ретельно відпрацьовані схеми поставок;
 • безпосередньо взаємодіємо з постачальниками;
 • застосовуємо гнучку цінову політику для оптових і постійних клієнтів;
 • забезпечуємо найкращі умови для довготривалої співпраці.

Доставка річкового піску в Києві і Київській області здійснюється з дотриманням обумовлених термінів і замовленого обсягу.

Переважні властивості

Основними характеристиками, що відрізняють річковий пісок від інших сипучих нерудних матеріалів, є:

 • високий ступінь шумоізоляції, що забезпечується за рахунок високої щільності матеріалу;
 • хороша система фільтрації здатність;
 • універсальність у використанні;
 • хімічна інертність, несприйнятливість до впливу лугів і інших агресивних речовин;
 • екологічна безпека;
 • міцність і довговічність.

Як можна замовити річковий пісок з доставкою, способи оплати

Купити пісок в Києві дуже просто – наша компанія надає для цього всі необхідні інструменти. Щоб замовити матеріал з доставкою на будівельний об’єкт, достатньо зателефонувати на один з номерів телефону, представлених на сайті компанії. Також можна заповнити форму зворотного зв’язку. Наш оператор зв’яжеться з вами і уточнить всі деталі: обсяг необхідного матеріалу, адресу доставки, контакти замовника.

Розраховуємо вартість річкового піску з доставкою до вас

Телефонуйте: (098) 191-07-96

песок киев

Доставка річкового піску здійснюється автомобілями від 5т до 30т, насипом

Форми оплати

Додатковою перевагою співпраці з нашою компанією є зручні способи оплати за покупку. Клієнт може оплатити замовлення річкового піску готівкою, безпосередньо при доставці матеріалу на об’єкт, або за допомогою безготівкової форми оплати – за допомогою банківської карти. Безпека угоди гарантується.

Як розраховується ціна на доставку піску по Києву та Київській області

Завдяки наявності великої автомобільного парку і сучасному технічному оснащенню, наша компанія пропонує найкращі ціни на річковий пісок в Києві і області. Вартість матеріалу розраховується з урахуванням замовленого обсягу, відстані до кінцевого пункту призначення і використовуваного кошти для транспортування.

Ми гарантуємо високу якість поставлених сипучих матеріалів і швидке виконання замовлень, що поступають. Оперативність доставки забезпечується за рахунок оптимального підбору транспортного засобу потрібної місткості і серйозного підходу наших фахівців до виконання кожного окремого замовлення.

 

купить песок в киеве с доставкойРічковий пісок – це категорія сипучого нерудної матеріалу, що добувається з русел річок і використовуваний в різних будівельних галузях. Він входить в базовий склад різних будівельних розчинів: для закладки фундаментів багатоповерхових будівель, облаштування капітальних стін і перекриттів, кладок і бетонних розчинів. Також річковий пісок застосовується для укладання базового шару для автомобільних доріг і злітних смуг аеродрому.

Технологія видобутку цього сипучого матеріалу полягає в застосуванні гідромеханічного
способу, який передбачає використання гідравлічного молота. Розмита піщана маса
всмоктується по трубах механізму і прямує до місця складування. Пісок швидко сохне,
так як вода стікає природним чином.

Також у нас можна купити щебінь в Києві і відсів з доставкою

Информация
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Рейтинг
5 based on 1 votes
Товар
Річковий пісок
Цена
UAH 180
Доступность продукта
Pre-Order Only