Щебінь купити в Києві та Київській області

Середня ціна щебеню з доставкою по Києву і області

Фракція щебеню Тоннаж авто Ціна за 1 т.
Щебінь фр. 5х20 от 5 – 10 т. 430 грн./т.
Щебінь фр. 5х20 от 10 – 20 т. 380 грн./т.
Щебінь фр. 5х20 от 20 – 30 т. 360 грн./т.
Щебінь фр. 5х20 от 30 т. 325 грн./т.
Щебінь фр. 20х40 от 5 – 10 т. 380 грн./т.
Щебінь фр. 20х40 от 10 – 20 т. 350 грн./т.
Щебінь фр. 20х40 от 20 – 30 т. 320 грн./т.
Щебінь фр. 20х40 от 30 т. 300 грн./т.
Щебінь фр. 40х70 от 5 – 10 т. 370 грн./т.
Щебінь фр. 40х70 от 10 – 20 т. 350 грн./т.
Щебінь фр. 40х70 от 20 – 30 т. 320 грн./т.
Щебінь фр. 40х70 от 30 т. 300 грн./т.

Вартість наведена для орієнтування і може незначно зміняться як в більшу так і в меншу сторону, залежить від тоннажу і місця доставки.

щебінь купити в Києві
Найпоширенішим і широко застосовуваним матеріалом є гранітний щебінь. Купити в Києві його можна в нашій компанії. Ми гарантуємо високу якість, своєчасну доставку і низькі ціни, як на матеріал, так і на супутнє обслуговування.

 

У будівництві щебінь використовується для облаштування насипів, зміцнення ґрунтів, будівництва автомобільних доріг. Він відрізняється наступними характеристиками:

  • міцністю і морозостійкістю;
  • середньої насипною щільністю;
  • взаємодією з вологими середовищами;
  • відсутністю радіоактивності;
  • розміром фракцій.

Також для щебеню характерна універсальність – він використовується при зведенні заміських будинків, котеджів, дач і лазень, благоустрою територій.

Де можна купити щебінь в Києві з доставкою

Орієнтуючись на надання якісного обслуговування своїх клієнтів і постійно розвиває мережу постачальників насипного матеріалу, наша компанія пропонує купити щебінь в Києві на найвигідніших умовах: за низькою ціною і з доставкою на об’єкт замовника. Перевезення замовленого матеріалу виконується автотранспортними засобами з власного автопарку місткістю від 5-ти до 30-ти тонн.

Таким чином, ми виконуємо замовлення в будь-якому обсязі, як по місту, так і по області, при цьому ніколи не зриваємо терміни і завжди доставляємо тільки якісний, добірний матеріал. Реалізація щебеню здійснюється в різних видах і фракціях, в наявності є всі необхідні документи і сертифікати.

Розрахуємо вартість щебеню з доставкою до вас

Телефонуйте: 067 210-92-98

Ціна щебеню в Києві

Як замовити щебінь

Замовити в Києві гранітний щебінь з доставкою в нашій компанії дуже просто: достатньо зв’язатися з нашими операторами, зателефонувавши по одному з вказаних номерів телефонів, або заповнити форму зворотного зв’язку на сайті. В найкоротший час наш фахівець сам зв’яжеться з вами для уточнень деталей замовлення. Вам потрібно буде вказати необхідний обсяг сипучого матеріалу, бажані терміни доставки, точну адресу місця розташування будівельного об’єкта, контактні дані.

Форми оплати, ціна на гранітний щебінь

вивантаження щебеню Оплатити доставку щебеню можна двома способами: готівкою, безпосередньо в момент прибуття самоскида на вказану адресу і розвантаження матеріалу, або ж безготівковим способом, використовуючи банківську карту. Безпека транзакцій і збереження даних про клієнта гарантується.

Ціна щебеню в Києві розраховується залежно від необхідного обсягу і дальності доставки. Формування вартості обслуговування абсолютно прозоро для клієнта, по завершенню замовлення ціна залишається незмінною, без будь-яких додаткових комісій або доплат. Таким чином, ми відмінно конкуруємо на ринку в цій категорії матеріалів, пропонуючи найкращі цінові умови та оперативну доставку завдяки наявності власного автопарку з різними одиницями техніки. Тому, звернувшись до нас, ви заощадите не тільки час, а й кошти.

Информация
product image
Рейтинг
4.5 based on 2 votes
Товар
Щебінь
Цена
UAH 300
Доступность продукта
Pre-Order Only