Щебінь купити в Києві та Київській області

Середня ціна щебеню з доставкою по Києву і області

Фракція щебеню Тоннаж авто Ціна за 1 т.
Щебінь фр. 5х20 от 5 – 10 т. 430 грн./т.
Щебінь фр. 5х20 от 10 – 20 т. 380 грн./т.
Щебінь фр. 5х20 от 20 – 30 т. 360 грн./т.
Щебінь фр. 5х20 от 30 т. 325 грн./т.
Щебінь фр. 20х40 от 5 – 10 т. 380 грн./т.
Щебінь фр. 20х40 от 10 – 20 т. 350 грн./т.
Щебінь фр. 20х40 от 20 – 30 т. 320 грн./т.
Щебінь фр. 20х40 от 30 т. 300 грн./т.
Щебінь фр. 40х70 от 5 – 10 т. 370 грн./т.
Щебінь фр. 40х70 от 10 – 20 т. 350 грн./т.
Щебінь фр. 40х70 от 20 – 30 т. 320 грн./т.
Щебінь фр. 40х70 от 30 т. 300 грн./т.

Вартість наведена для орієнтування і може незначно зміняться як в більшу так і в меншу сторону, залежить від тоннажу і місця доставки.

Щебінь: замовити доставку в Київ, ціна і умови

щебінь купити в КиєвіНеобхідність купити гранітний щебінь виникає найчастіше, коли закладається фундамент будівель, для виробництва бетону, створення «подушки» при прокладанні автодоріг, при спорудженні гідротехнічних та інших видів будівель. Це сипучий матеріал неорганічного походження з розмірів зерен більше 5 мм. Від цього параметра залежить і ціна щебеню. Виробничий процес включає в себе безліч етапів, в ході яких основна сировина (граніт) дробиться, сортується по фракціям і складується для подальшої реалізації та використання. Купити щебінь в Києві з доставкою пропонує наша компанія. Відвантаження здійснюється по 10т, 20т, 30т безпосередньо зі складу, а для транспортування цього сипучого матеріалу на об’єкт замовника ми використовуємо спеціалізований автотранспорт (Камаз).

Опис товару

У нашій компанії ви можете купити щебінь в Києві та Київській області за найвигіднішою ціною. Товар представлений декількома категоріями і відповідає європейським і міжнародним стандартам якості і екологічної безпеки. У нашому інтернет-магазині замовити щебінь оптом з доставкою дуже просто: вибираєте потрібну фракцію і тип щебеню, і ми в найкоротший час доставляємо його на вказану адресу.

Щебінь купити в нашій компанії ви можете в наступних фракційних варіаціях:

 1. Щебінь 5 – 20 мм: такий щебінь застосовується в якості наповнювача при виробництві бетону та бетонних виробів, а також є популярним матеріалом при облаштуванні щебеневої основи для укладання асфальту або тротуарної плитки;
 2. Щебінь 20 – 40 мм: призначається для укладання кам’яної подушки при заливці фундаменту, а також для облаштування дорожніх підстав;
 3. Щебінь 40 – 70 мм: є найбільшим по фракції і використовується в сфері дорожнього будівництва, в процесі зведення виробничих будівель і промислових споруд.

Крім зручної і швидкої доставки, ми також пропонуємо нашим клієнтам найкращі пропозиції купити гранітний відсів за ціною щебеню в Києві. Купити сипучий матеріал у нас вигідно як для оптових покупців, так і для приватних забудовників. Вартість тонни щебеню визначається фракцією і основним видом неорганічного матеріалу, який був здобутий для подальшої переробки (граніт або вапняк).

Основні характеристики щебеню

Лящадність

Ця характеристика вказує на певну форму зерен, яка буває пластичної та ігловідние. Від лещадністю також залежить межзерновая порожнинність в суміші, що визначає якість і цілісність майбутньої конструкції. Таким чином, чим менше коефіцієнт лещадністю щебеню, тим вищою буде якість фінального матеріалу.

У нашій компанії вам запропоновано купити щебінь наступних класів:

1-й клас (окатаний щебінь) – до 10%;
2-й клас (кубовидної форми) – 10-15%;
3-й клас (покращений) – 15-25%;
4-й клас (звичайний щебінь) – 25-35%.

Радіоактивність

За ступенем випромінювання гранітний щебінь купити в Києві, який пропонує наша компанія, підрозділяється на три групи:

Перша група – до 370 Бк / кг;
Друга група – 370-740 Бк / кг;
Третя група – 740-1350 Бк / кг.

Морозостійкість

У будівельних цілях ми пропонуємо купити щебінь в Києві та Київській області, відповідний маркам F-200 – F-400. Однак існує щебінь і з меншою стійкістю: F15, 25, 50, 100 і 150.

Як класифікується щебінь

У будівництві використовуються наступні види щебеню:

 • Гранітний – такий щебінь отримують шляхом підриву монолітної породи з подальшим дробленням і поділом на фракції. Це найбільш міцний і міцний щебінь, і ціна на нього в Києві більш висока.
 • Вапняковий – цей вид щебеню, як і перший, отримують шляхом підриву і дроблення вапняку. Ця порода поступається по міцності гранітного щебеню, однак більш доступна за ціною і також універсальна в будівництві.
 • Вторинний – виходить методом повторного дроблення твердих відходів, що залишилися після будівельно-монтажних робіт. Вартість щебеню цього типу найбільш низька, а використовується він, переважно, в якості наповнювача.

Специфіка застосування гранітного щебеню

Значення фракції вказує на значення найбільших каменів в щебені. Цей індикатор також визначає, де і як буде використано цей сипучий матеріал. Тому, перш ніж замовити гранітний щебінь, важливо ознайомитися з наступною інформацією:

 • Гранітний відсів. Цей матеріал застосовується для облаштування верхнього шару основи при асфальтування доріг і проїжджих частин, для основи при укладанні тротуарної плитки або бруківки, а також в якості насипу в дизайні прибудинкових і садових ландшафтів. Також відсів служить
 • Антиожеледний засобом в зимову пору.
  Дрібна фракція. Використовується в якості наповнювача при виробництві бетону і конструкцій з нього.
  Середній розмір. Такий щебінь в Києві використовується для виготовлення високоміцного бетону та бетонних конструкцій, їм зміцнюються майданчика і дорожні покриття з метою забезпечення безпечної роботи габаритної ремонтної техніки.
 • Велика фракція. Якщо передбачається робота по виробництва великого обсягу бетону, замовити щебінь такого типу є найбільш раціональним рішенням. Також цей матеріал незамінний при прокладанні залізничних колій і великогабаритних залізобетонних конструкцій.
 • Бут. Матеріал виходить в результаті підриву суцільний кам’яної породи і використовується для облаштування важких фундаментів і стін. У той же час, відходи дробляться і застосовуються в наслідку як бетонного заповнювача.

Розрахуємо вартість щебеню з доставкою до вас

Телефонуйте: (098) 191-07-96

Ціна щебеню в Києві

Як формується вартість щебеню

Наша компанія пропонує своїм клієнтам саму прозору політику ціноутворення. Так, ціна щебеню з доставкою в Києві визначається типом сировинної породи і фракцією каменів / гранул. Відповідна інформація представлена на сайті компанії, а тому кожен клієнт може ознайомитися з діючими пропозиціями і замовити щебінь з необхідними характеристиками, не виходячи з дому – за допомогою онлайн-форми або по телефону. Окремо у менеджера компанії уточнюється ціна Камаза з щебенем. Стандартна доставка: по 10, 20, 30 тонн.

Щоб купити річковий пісок оптом, зв’яжіться з нами по телефону або оформите заявку онлайн. Кожне замовлення виконується індивідуально, швидко і надійно. Для вантаження і транспортування ми використовувані нашу техніку, а тому нашим клієнтам не потрібно губитися в пошуках і витрачати додаткові кошти і власний час.

Як замовити щебінь

Замовити в Києві гранітний щебінь з доставкою в нашій компанії дуже просто: достатньо зв’язатися з нашими операторами, зателефонувавши по одному з вказаних номерів телефонів, або заповнити форму зворотного зв’язку на сайті. В найкоротший час наш фахівець сам зв’яжеться з вами для уточнень деталей замовлення. Вам потрібно буде вказати необхідний обсяг сипучого матеріалу, бажані терміни доставки, точну адресу місця розташування будівельного об’єкта, контактні дані.

Форми оплати, ціна на гранітний щебінь

вивантаження щебеню Оплатити доставку щебеню можна двома способами: готівкою, безпосередньо в момент прибуття самоскида на вказану адресу і розвантаження матеріалу, або ж безготівковим способом, використовуючи банківську карту. Безпека транзакцій і збереження даних про клієнта гарантується.

Ціна щебеню в Києві розраховується залежно від необхідного обсягу і дальності доставки. Формування вартості обслуговування абсолютно прозоро для клієнта, по завершенню замовлення ціна залишається незмінною, без будь-яких додаткових комісій або доплат. Таким чином, ми відмінно конкуруємо на ринку в цій категорії матеріалів, пропонуючи найкращі цінові умови та оперативну доставку завдяки наявності власного автопарку з різними одиницями техніки. Тому, звернувшись до нас, ви заощадите не тільки час, а й кошти.

Информация
product image
Рейтинг
4.5 based on 2 votes
Товар
Щебінь
Цена
UAH 300
Доступность продукта
Pre-Order Only