Купити Щебінь 20-40 в Києві з доставкою

Щебень фракции 20-40

Гранітний щебінь 20-40 – це зернистий сипучий матеріал зазначеної фракції, розмір зерен якого досягає 20-40 мм. Основою щебеню є граніт, що відноситься до найміцнішим і твердим гірських порід. За рахунок цього матеріал знайшов широке застосування в будівництві будівель і споруд, що піддаються в процесі експлуатації великим фізико-сейсмічних навантажень. Видобуток щебеню фракції 20-40 здійснюється в спеціалізованих кар’єрах осадової породи шляхом підривання і подальшого дроблення.

Переважними характеристиками гранітного щебеню 20-40, купити в Києві який можна в будь-якому обсязі в нашій компанії, є:

  • низький коефіцієнт радіоактивності – допускається використання матеріалу при
    будівництві житлових будинків;
  • висока міцність на стиск і знос;
  • висока водопропускна здатність при низькому відсотку водопоглинання;
  • морозостійкість і чудова адгезія з єднальними розчинами;
  • хороше утрамбування в складі будівельних сумішей.

Середня ціна щебеню фракції 20-40 з доставкою по Києву і області

фракція щебеню Тоннаж авто Цена за 1 т.
Щебінь фр. 20х40 від 5 – 10 т. 380 грн./т.
Щебінь фр. 20х40 від 10 – 20 т. 350 грн./т.
Щебінь фр. 20х40 від 20 – 30 т. 320 грн./т.
Щебінь фр. 20х40 від 30 т. 300 грн./т.

Вартість наведена для орієнтування і може незначно зміняться як в більшу так і в меншу сторону, залежить від тоннажу і місця доставки.

Де купити щебінь 20-40 в Києві

Доставка щебня фр. 20-40У будівельних цілях купити щебінь 20-40 в Києві пропонується в нашій компанії. Крім вигідних цін і високої якості матеріалу, ми забезпечуємо його доставку в будь-яку точку міста або області. Робота без посередників і наявність власної великої автотранспортної бази дозволили нам сформувати цінову політику, вигідну як великим забудовникам, так і приватним замовникам. Доставка сипучих матеріалів здійснюється насипом, використовуються самоскиди місткістю від 5 до 30 тонн.

Щоб замовити щебінь 20-40 за низькою ціною в Києві, досить подзвонити по одному з телефонних номерів, вказаних на сайті компанії, або заповнити форму зворотного зв’язку. Наш фахівець зв’яжеться з вами для з’ясування деталей, а замовлення буде виконано вже на протязі дня. Також у нас можна купити пісок і дізнатися ціну на відсів.

Заказ щебня 20-40
Ми гарантуємо дотримання термінів і висока якість матеріалу.

Ціна щебеню 20-40 залежить від замовленого обсягу і дальності доставки, проте вигідно відрізняється від аналогічних пропозицій. Оплату можна зробити будь-яким зручним способом: готівкою при безпосередній доставки та розвантаження матеріалу на заданий об’єкт, або безготівковим способом, з використанням банківської карти.

Зв’яжіться з нами і переконайтеся в вигідності співпраці з нашою компанією!