Щебінь 40-70 купити в Києві

Купити щебінь фракції 40-70

Щебінь фракції 40-70 – це універсальний природний сипучий матеріал, що використовується як самостійний або складовий компонент в будівництві. Гранітний щебінь 40-70 видобувається кар’єрним способом, який передбачає вибух монолітного каменю з подальшим дробленням на відповідні фракції. Фракція 40-70 вважається великою, такою щебінь використовується при спорудженні масивних бетонних конструкцій, для спорудження доріг, пристрої автодорожніх і залізничних насипів.

Купити щебінь в Києві фракції 40-70 пропонує на вигідних цінових умовах наша компанія. Одночасно з низькою ціною, ми гарантуємо високу якість матеріалу. Його переважними характеристиками визнані:

  • висока міцність;
  • морозостійкість;
  • вологостійкість;
  • здатність протистояння впливу агресивних хімічних середовищ;
  • хороша зчіплюваність з будівельними розчинами завдяки неправильній формі
    зерен.

Середня ціна щебеню фракції 40-70 з доставкою по Києву і області

фракція щебеню Тоннаж авто Цена за 1 т.
Щебінь фр. 40х70 від 5 – 10 т. 370 грн./т.
Щебінь фр. 40х70 від 10 – 20 т. 350 грн./т.
Щебінь фр. 40х70 від 20 – 30 т. 320 грн./т.
Щебінь фр. 40х70 від 30 т. 300 грн./т.

Вартість наведена для орієнтування і може незначно зміняться як в більшу так і в меншу сторону, залежить від тоннажу і місця доставки.

Доступність матеріалу влаштується тісними співробітницької відносинами нашої компанії з провідними постачальниками. Цей фактор, а також наявність власного автопарку і відсутність посередників визначають низьку ціну щебеню 40-70 з доставкою. На об’єкт замовника цей сипучий матеріал поставляється автомобілями місткістю від 5 до 30 тонн, що дозволяє нам виконувати замовлення в будь-якому обсязі.

Як замовити щебінь фракції 40-70 з доставкою в Києві

Щоб купити щебінь фракції 40-70 в Києві та Київській області, досить подзвонити по одному з вказаних номерів телефонів або скористатися формою зворотного зв’язку. Фахівці нашої компанії готові в будь-який час відповісти на всі ваші запитання і оформити замовлення. Також ви зможете купити відсів київ або дізнатися ціну піску

Ціна щебеню 40-70

Ми націлені забезпечити максимальну зручність і вигоду для наших клієнтів, тому дотримуємося обумовлені терміни доставки і пропонуємо найкращі ціни на щебінь. Сипучий матеріал поставляється безпосередньо в день замовлення, в будь-якому зазначеному кількості. Вартість послуг розраховується, виходячи з обсягу необхідного матеріалу і дальності доставки, і є незмінною до завершення замовлення. Оплатити покупку можна будь-яким зручним способом: готівкою або використовуючи банківську карту. Ми гарантуємо високу якість щебеню, висококласне обслуговування, оперативність і надійність у виконанні кожного замовлення.