Купити Щебінь 5-20 в Києві

Щебень фракции 5-20Щебінь дрібної фракції 5-20 це тип сипучого матеріалу, в якому розмір каменів варіює від 5-ти до 20-ти мм. Такий щебінь використовується в будівництві, при виготовленні бетону, для проведення фундаментних робіт, заливки автодорожніх полотен. Видобуток щебеню 5-20 здійснюється з використанням дробильно-сортувальних машин відкритого або закритого циклу. Дроблення щебеню проводиться за стадіями.

Купити щебінь 5-20 високої якості і за найкращими в Києві цінами пропонує наша компанія.

Матеріал має такі характеристики:

  • однорідність зернового складу, що сприяє поліпшенню щільності і усадки;
  • оптимальна форма зерен, завдяки якій щебінь дрібної фракції добре лягають і прилягають один до одного, не утворюють порожнеч і позитивно впливають на загальну щільність насипу;
  • морозостійкість;
  • екологічна і радіоактивна безпека – матеріал є самим стійким до радіації.

Середня ціна щебеню фракції 5-20 з доставкою по Києву і області

фракція щебеню Тоннаж авто Цена за 1 т.
Щебінь фр. 5х20 від 5 – 10 т. 430 грн./т.
Щебінь фр. 5х20 від 10 – 20 т. 380 грн./т.
Щебінь фр. 5х20 від 20 – 30 т. 360 грн./т.
Щебінь фр. 5х20 від 30 т. 325 грн./т.

Вартість наведена для орієнтування і може незначно зміняться як в більшу так і в меншу сторону, залежить від тоннажу і місця доставки.

Де і як можна замовити щебінь дрібної фракції 5-20 в Києві

Доставка щебня фр. 5-20Купити щебінь 5-20 в Києві на найвигідніших умовах пропонує наша компанія. Доставка матеріалу здійснюється безпосередньо з місця його видобутку прямо на об’єкт замовника. Дотримання термінів гарантується завдяки наявності власного великого автопарку, що включає автомобілі місткістю від 5-ти до 30-ти тонн, що дозволяє нам виконувати замовлення в будь-якому обсязі.

Замовити щебінь дрібної фракції можна зателефонувавши по одному з вказаних номерів телефонів або заповнивши форму зворотного зв’язку, і наш оператор сам зв’яжеться з вами для уточнення всіх деталей. Також у нас можна купити пісок в Києві з доставкою або дізнатися ціну на відсів

Заказ щебня 5-20

Ціна щебеню 5-20 формується в залежності від обсягу, необхідного замовнику, і дальності доставки. Вартість обслуговування є найвигіднішою в місті і області, при цьому не передбачено ніякої прихованої переплати. Клієнт оплачує ціну, зазначену спочатку при формуванні замовлення. Оплату можна здійснити будь-яким зручним способом: готівкою, після відвантаження і доставки сипучих матеріалів на об’єкт замовника, або безготівковим способом, використовуючи банківську карту.

Замовляючи щебінь 5-20 у нас, ви зможете скористатися, таким чином, всіма перевагами вигідної закупівлі: низькою ціною, економією власного часу та коштів, високою якістю матеріалу, що поставляється, оперативністю доставки. Телефонуйте, і переконайтеся в цьому самі!