Купити чорнозем з доставкою по Києву та Київській області

ЧерноземКупити чорнозем з доставкою по Києву та Київській області пропонує наша компанія. Після видобутку матеріал поставляється відразу на об’єкт замовника. Для цього ми використовуємо автомобілі від 5т до 30 т, що дозволяє нам виконувати як невеликі приватні замовлення, так і замовлення від великих забудовників. Оперативний розгляд та наявність великої автотранспортної бази, таким чином, заявок дозволяє нам обслуговувати клієнтів по всьому регіону.

Що ми пропонуємо:

  • низькі ціни не тільки на матеріал, але і супутнє обслуговування;
  • швидка доставка чорнозему;
  • відповідність матеріалу встановленим стандартам якості;
  • кваліфікований підхід до вирішення питань про покупку насипу будь-якої складності;
  • робота без посередників.

Як можна замовити чорнозем насипом з доставкою

Щоб купити чорнозем в Києві з доставкою, можна скористатися одним з наступних способів замовлення: зв’язатися з нашим оператором по одному із зазначених телефонних номерів або заповнити форму зворотного зв’язку. Вказуються: обсяг необхідного насипного матеріалу, точну адресу доставки, контактні дані клієнта. Терміни обговорюються індивідуально до кожного окремого замовлення, при цьому з нашого боку ми гарантуємо їх суворе дотримання.

Розрахуємо вартість чорнозему з доставкою до вас

Телефонуйте: 068 874-34-97

Доставка чорнозему по Києву та Київській області

Як оплатити

Для наших клієнтів передбачені зручні способи оплати:

  • оплатити доставку чорнозему можна готівкою, за фактом виконання замовлення;
  • безготівковим розрахунком.

Ціна чорнозему з доставкою

вивантаження чорноземуУ Києві та Київській області ми пропонуємо найкращі ціни на чорнозем з доставкою. Цьому сприяють: наявність великого автопарку з сучасними одиницями техніки, що полегшують навантаження, доставку і розвантаження насипного матеріалу, і відсутність посередників. Отже, ціна чорнозему формується в залежності від замовленого обсягу, вона залишається фіксованою на всіх етапах виконання замовлень, не нараховується ніяких комісій та додаткових стягнень. Завдяки саме такому підходу, поряд з високою якістю насипного матеріалу ми гарантуємо і його низьку вартість.

Чорнозем – особливості видобутку

Чорнозем – це шар землі з високими показниками родючості, має чорний колір. Він використовується для поліпшення піщаних грунтів з метою підвищення їх родючості шляхом змішування чорнозему з піском. Таким чином, утворюється грунтова структура, багата такими компонентами, як: гумус, азот, кальцій, фосфор і залізо. Також цей посипальних матеріал відрізняється хорошою паропроникністю, оптимальним індексом щільності, гранулометричним складом. Після того, як чорнозем вноситься в неродючі грунти, як правило, спостерігається їх загальне оздоровлення, переважно за рахунок відновлення водно-повітряного балансу.

Матеріал підходить для всіх видів посадок і плодових культур, на ньому добре вирощувати фрукти, овочі, ягоди. Купити чорнозем в Києві пропонує за вигідною ціною наша компанія. Його видобуток здійснюється в екологічно чистих районах і лісових масивах – саме тут чорнозем набирає максимум корисних речовин протягом довгого часу.

У будівництві чорнозем використовується при облагороджування територій, ландшафтного дизайну, як верхній шар ґрунтового шару на газонах, для засипки клумб і декоративних горщиків. Матеріал доставляється клієнту в очищеному вигляді, гарантується його високу якість і екологічна безпека.