Купити гранітний відсів в Києві і області

Гранітний відсів купити в КиєвіКупити гранітний відсів в Києві та Київській області пропонується в нашій компанії. Власний автопарк, що включає технічні одиниці з місткістю від 5т до 30т, дозволяє нам виконувати доставку матеріалу в необхідному обсязі в будь-яке зазначене замовником напрямок.

Відсів є побічним продуктом, отриманим в процесі виробництва щебеню. Після дроблення породи дрібні частинки відсіваються і можуть бути використані в різних галузях. Купити відсів щебеню в Києві на вигідних умовах з доставкою пропонує наша компанія. Ціна за тонну є досить низькою, а з огляду на те, що навантаження, транспортування і розвантаження матеріалу здійснюється з використанням нашої техніки і з максимальною економією часу і сил з боку клієнта, така пропозиція не може бути непоміченим.

Ціна гранітного відсіву в Києві вигідно відрізняється від інших аналогічних пропозицій завдяки відсутності посередників на всіх етапах створення і виконання замовлень – ми співпрацюємо безпосередньо з виробником сипучого матеріалу. Крім цього, ми готові допомогти, якщо матеріал потрібен безпосередньо в день звернення клієнта, а також гарантуємо відповідність продукції, що поставляється якісним стандартам.

Наші переваги:

 • найвигідніші цінові пропозиції;
 • робота без посередників;
 • доставка гранітного відсіву з дотриманням зазначених термінів.

Також в нас можно замовити щебінь з доставкою в Київ та обл.

Властивості і характеристики

Залежно від типу породи дроблення, у нас ви можете купити відсів щебеню гравійний, гранітний або вапняковий. У будівельних роботах враховуються такі характеристики матеріалу:

 • Морозостійкість – варіює в межах значень F150 – 300;
 • Міцність – 400-1200 одиниць;
 • Лящадність – в межах 7-17%. Як правило, ціна відсіву в Києві з меншим коефіцієнтом лещадністю вище;
 • Щільність – 1,4 т / м3;
 • Коефіцієнт водопоглинання – 0,1-0,2%;
 • Пористість – 0,75 – 1,89%;
 • Опір на стиск – варіює в діапазоні 936-2367 кг / см2;
 • Крупність відсіву (розміри зерен, що переважають фракції) – варіює від 0,4 мм до 2 мм.

Важливо пам’ятати, що гранітний відсів купити не можна з метою заміни їм звичайного щебеню чи піску. Перш за все, це пояснюється високим ступенем неоднорідності фракцій в відсів і наявністю великої кількості домішок в піску.

Відсів щебеню ціна якого розраховується за тонну, являє собою додатковий продукт виробництва і виходить в результаті дроблення твердих гірських порід в процесі виготовлення звичайного щебеню. Подрібнені зерна, розміри яких не перевищують 0,5 мм, складають близько 20% від обсягу основного видобутого і роздробленого каменя.

Особливості використання гранітного відсіву

Розміри фракцій гранітного піску визначають і питома вага відсіву. Параметри міцності, ідентичні значенням щебеню, дозволяють застосовувати матеріал для виробництва бетонів і асфальтобетонів, стійких до підвищених механічних навантажень. Відсів гравійний здатний також витримувати великі перепади температур і експлуатаційних навантажень, що сприяє збільшенню загального терміну служби готової конструкції / вироби, при виготовленні яких використовувався цей матеріал.

Гранітний червоний відсів не поглинає вологу, тому зерна не руйнуються при низькій температурі, не руйнуються і не деформуються. Крім цього, щільність відсіву позитивно впливає і на міцність матеріалу, до складу якого він додається.

Найдрібніші фракції гранітного відсіву в Києві і інших містах нашої країни використовуються в якості відмінного протиожеледного засобу. Матеріал може застосовуватися як самостійно, замість звичайного піску, так і разом з іншими реагентами.

З огляду на також, що відсів щебеню купити який пропонує наша компанія – це повністю натуральний матеріал, він є екологічним, безпечним для навколишнього середовища і людини, йому присвоєно низький клас радіоактивності. Це визначає універсальність у використанні матеріалу і його затребуваність на будівельному ринку, а також в інших сферах життєдіяльності людини.

Поділ на фракції

Гранітний відсів з розміром фракцій 0-5мм використовується замість піску в складі різних будівельних сумішей, складів для фінішної і декоративної оздоблень. Також матеріал підходить для виготовлення керамічних виробів – він служить наповнювачем, що забезпечують міцне з’єднання всіх використовуваних компонентів в єдину монолітну конструкцію.

Фракції 0-0,05 мм застосовуються при виробництві бетонних сумішей, монолітних конструкцій і декоративних елементів, облаштуванні стрічкових фундаментів. Також такий відсів або гранітна крихта незамінні при виготовленні бетонних і залізобетонних виробів:

 • стоків;
 • водопровідних жолобів;
 • тротуарної плитки;
 • бруківки;
 • композитних облицювальних плит;
 • виробничих ліній, які працюють із застосуванням технологій вибролитья.

Завдяки тому, що ціна відсіву за тонну в нашій компанії найнижча в регіоні, доцільність покупки цього матеріалу очевидна, якщо ви бажаєте забезпечити рентабельність свого виробництва, якість продукції, що випускається і раціональне використання тимчасових і фінансових коштів.

Сфера застосування

Варіантів використання гранітного відсіву багато. Купити в Києві цей матеріал можна оптом і в роздріб від 5 тонн. Він відмінно підійде для:

 • облаштування спортивних та дитячих ігрових майданчиків, зон відпочинку;
 • виробництва залізобетонних і облицювальних виробів, дорожніх і інфраструктурних елементів;
 • завантаження фільтраційних систем, використовуваних з метою очищення вод від різного виду домішок і сміття;
 • виробництва сухих будівельних та асфальтобетонних сумішей, декоративних елементів;
  проведення дорожньо-будівельних робіт;
 • виконання зовнішніх і внутрішніх опоряджувальних робіт;
 • боротьби з льодом і ожеледицею на тротуарах, пішохідних доріжках, міських вулицях і шосе;
  виробництва високоякісної керамічної продукції;
 • благоустрою територій та оформлення ландшафтних композицій;
 • облаштування алей в парках, пішохідних і садових доріжок.

Завдяки тому, що вартість відсіву за тонну дуже низька при досить високих якісних характеристиках, цей матеріал служить відмінним сировиною для виробництва іншої широкого спектру продукції. У свою чергу, такий розклад гарантує високу якість готових виробів / конструкцій / елементів і їх споживчу доступність.

Середня ціна гранітного відсіву з доставкою по Києву і області

Тоннаж авто Ціна за 1 т.
от 10 – 20 т. 340 грн./т.
от 20 – 30 т. 300 грн./т.
от 30 т. 260 грн./т.

Вартість наведена для орієнтування і може незначно зміняться як в більшу так і в меншу сторону, залежить від тоннажу і місця доставки.

Як замовити гранітний відсів в Києві

Для того, щоб купити відсів в Києві та Київській області, досить зв’язатися з оператором нашої компанії по одному з номерів, вказаних на сайті. Всі організаторські питання будуть вирішені максимально оперативно, з уточненням усіх деталей: необхідного обсягу, кінцевого пункту призначення / об’єкта замовника, контактних даних клієнта. Також замовити гранітний відсів з доставкою можна, заповнивши форму зворотного зв’язку на сайті компанії.

У нашій компанії ви можете купити відсів щебеню оптом і в роздріб з доставкою по самій вигідною ціною. Замовити сипучий матеріал можна прямо на сайті нашого інтернет-магазину із зазначенням необхідного обсягу та адреси об’єкта, або по телефону. Для транспортування відсіву використовуються великовантажних типу Камаз, а тому ми виконуємо заявки від 5 тонн.

Вартість гранітного відсіву розраховується залежно від його характеристик, замовленого обсягу і дальності доставки. Економічність і бездоганне обслуговування клієнтів гарантується на кожному етапі виконання замовлення. Так, при необхідності купити відсів з доставкою в Києві ви не будете переплачувати за додаткові опції: навантаження і розвантаження матеріалу зі складу / на об’єкті здійснюється за рахунок компанії. До того ж, великий автопарк і наявність спеціалізованої техніки дозволяє нам виконувати всі замовлення, незалежно від їх величини, швидко, якісно, ​​надійно!

Розрахуємо вартість гранітного відсіву з доставкою до вас

Телефонуйте: (098) 191-07-96

Замовити гранітний відсів в Києві

Способи оплати

Для зручності наших клієнтів, з метою максимального спрощення взаємодій з нами, наша компанія пропонує зручні форми оплати: готівкою, безпосередньо при доставці відсіву на заданий будівельний об’єкт, або ж безготівковим способом, використовуючи банківську карту.

Формування цін

Ціна відсіву в Києві складається в залежності від типу матеріалу, його фракційності, замовленого обсягу і дальності розташування будівельного об’єкта. Завдяки наявності всієї необхідної спецтехніки та відсутності посередницьких осіб в процесі виконання кожного окремого замовлення, ми забезпечуємо своєчасну доставку сипучого матеріалу.

Дізнатись ціну на річковий пісок в Києві

 

Ціна відсіву в КиєвіГранітний відсів – це природний матеріал, що отримується в результаті дроблення граніту і відсів відходів. Після сортування по фракціях цей сипучий матеріал може використовуватися: для виробництва залізобетонних виробів, асфальтобетонної суміші, декоративних оздоблювальних матеріалів і керамічної продукції, в сфері дорожнього будівництва. Гранітний відсів може поставлятися в декількох фракціях, при цьому розмір найбільших гранул не перевищує 5 мм.

Зовні сипучий матеріал виглядає як подрібненийщебінь різного кольору – червоного, жовтого, коричневого, сірого. Експлуатаційні характеристики повністю виправдовують доцільність використання гранітного відсіву в вищевказаних галузях: при замішуванні будівельних розчинів він забезпечує кінцевого продукту найвищу міцність, механічну стійкість. А в декоративно-оздоблювальних роботах за допомогою цього матеріалу створюються чудові орнаменти, як всередині, так і зовні будівлі.

Информация
product image
Рейтинг
5 based on 1 votes
Товар
Гранітний відсів
Цена
UAH 260
Доступность продукта
Pre-Order Only