Вторинний щебінь купити в Києві

вторинний щебінь купити в КиєвіВторинний щебінь являє собою сипучий будівельний матеріал у вигляді подрібнених відходів цегли, бетону, асфальту та інших будівельних виробів. Це некондиційний матеріал, який є відмінним рішенням утилізації будівельних відходів. сировиною для
виробництва вторинного щебеню в Києві служить будівельний бій, одержуваний в результаті знесення будівель або заміни асфальтного покриття на дорогах.

Використання вторинного щебеню в сучасному будівництві

Такий вид вторинного матеріалу використовується для облаштування фундаментних прошарків, а також як заповнювач при виробництві бетонних розчинів. Вторинним щебенем можна замінити до 60% від загальної маси необхідного в будівництві певного об’єкта щебеню.

Технологія виробництва вторинного щебеню досить проста, що сприяє зниженню витрат і кінцевої вартості продукту. Купити вторинний щебінь насипом в будь-яких кількостях пропонує наша компанія. Ми здійснюємо поставки матеріалу в будь-який кінець міста і області, використовуючи для цього особистий автотранспорт місткістю від 5-ти до 30 тонн.

Як замовити вторинний щебінь в Києві

Щоб купити вторинний щебінь в Києві за найбільш вигідною ціною, вам достатньо скористатися формою зворотного зв’язку на сайті компанії або подзвонити по одному з вказаних номерів телефонів. Наші фахівці в будь-який час готові відповісти на всі
ваші запитання та оформити заявку. Доставка вторинного щебеню виконується безпосередньо в день реєстрації замовлення. Тим самим ми економимо час і кошти замовника, пропонуючи найкращі цінові умови та товарні позиції.

Розрахуємо вартість щебеню з доставкою до вас

Телефонуйте: (098) 191-07-96

Дізнатись ціну вторинного щебеню

Оперативність доставки на об’єкт замовника забезпечується завдяки наявності власного автопарку. Ціна на вторинний щебінь вказується при формуванні замовлення і залишається незмінною до його завершення. Тому з нами швидко, вигідно і максимально зручно робити будь-який вид будівельних робіт. Ми ніколи не підводимо своїх клієнтів!

Також у нас ви зможете купити щебінь у Києві, та узнати ціну піска для будівництва

Информация
product image
Рейтинг
5 based on 1 votes
Товар
Вторинний щебінь
Цена
UAH 200
Доступность продукта
Pre-Order Only