Продаж і доставка яружного піску по Києву і області

Овражный песок купить в КиевеКупити яружний пісок в Києві пропонує на вигідних умовах наша компанія. Продаж сипучого матеріалу здійснюється насипом, з доставкою на об’єкт замовника. Залежно від замовленого обсягу, використовуються вантажні автомобілі місткістю від 5т до 30т.

У нас вигідно тому що:

  • ми співпрацюємо безпосередньо з постачальниками;
  • маємо великий автопарк з технічними одиницями різної ємності і місткості;
  • здійснюємо доставку яружного піску з найближчих кар’єрів;
  • пропонуємо найбільш вигідні цінові умови, як для великих, так і приватних забудовників.

Середня ціна яружного піску з доставкою по Києву і області

Тоннаж авто Ціна за 1 т.
від 10 – 20 т. 230 грн./т.
від 20 – 30 т. 190 грн./т.
від 30 т. 165 грн./т.

Вартість наведена для орієнтування і може незначно зміняться як в більшу так і в меншу сторону, залежить від тоннажу і місця доставки.

Як замовити кар’єрний пісок

Щоб купити в Києві кар’єрний пісок, достатньо зателефонувати на один із зазначених на сайті телефонних номерів або залишити заявку за допомогою форми зворотного зв’язку. Оператор компанії зв’яжеться з вами в будь-який зручний для вас час для уточнення деталей. Кожна заявка обробляється окремо, в максимально короткі терміни. Тому наші клієнти ніколи не втрачають дорогоцінний час на очікування.

Розрахуємо вартість яружного піску з доставкою до вас

Телефонуйте: (098) 191-07-96

Цена овражного песка с доставкой

Скільки коштує доставка яружного піску в Києві

Купить овражный песок в Киеве Ціна яружного піску з доставкою по Києву та Київській області розраховується залежно від виду матеріалу, його фізико-хімічних характеристик, дальності будівельного об’єкта від місця видобутку. Найвища вартість характерна для намивного або митого піску (купити річковий пісок у Києві). Однак, незалежно від типу замовленого матеріалу – намивного, сіяного, формувального, сухого або кварцового – наша компанія гарантує високу якість піску, швидку обробку заявки і оперативне виконання замовлення.

Серед основних переваг нашої компанії відзначається наявність великого автопарку, що позитивно позначається на вигідності пропонованих розцінок на доставку яружного піску. При виконанні кожного окремого замовлення використовується транспортна одиниця, що відповідає замовленому обсязі нерудної матеріалу. Отже, клієнт не переплачує за невикористаний вантажний обсяг. А оперативність доставки дозволяє економити не тільки час, але також трудові та фінансові ресурси.

Способи оплати

Для більшої зручності наших клієнтів, наша компанія пропонує кілька способів оплати. Замовлення можна оплатити безпосередньо при доставці яружного піску на заданий об’єкт, а також транзакцію можна здійснити в безготівковій формі, за допомогою банківської карти. Такий підхід зручний, перш за все тому, що клієнту не потрібно стояти в чергах або терпіти інші незручності. Оплата здійснюється по факту, без будь-якої переплати з боку клієнта, за вартістю, зафіксованою оператором при оформленні замовлення.

Видобуток яружного піску здійснюється відкритим способом – ковшовим екскаватором.

Основні властивості цього сипучого матеріалу:

  • середня щільність – 2,61 г/ см3;
  • коефіцієнт насипної щільності – 1400 кг/м3;
  • зернистість – в діапазоні 0,15 мм – 0,5мм;
  • концентрація глинистої частки – не більше 2%;
  • відповідність I-го класу радіоактивності.

Яружний пісок – властивості, місце видобутку, доставка в Києві

Яружний пісок – це нерудний сипучий матеріал, що використовується в будівництві для виконання оздоблювальних робіт. Відмінністю яружного піску від інших типів аналогічних матеріалів служить дрібнозернистий композиція і наявність глиняних домішок. У ньому відсутні камені і пісок великих фракцій. Матеріал підходить також для приготування кладок розчинів, заливання фундаменту, штукатурних та оздоблювальних робіт.

Ще у нас можна купити щебінь